O firmie

O nas

Solidna firma z tradycjami

Firma Firlej, a obecnie STOLARSTWO FIRLEJ powstała w 1971 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie produkcją i sprzedażą schodów, okien oraz drzwi.

W trakcie wieloletniej działalności rynkowej z niewielkiego warsztatu rzemieślniczego firma rozwinęła się zatrudniając kilkunastu wykwalifikowanych pracowników, kooperujący z wieloma odbiorcami krajowymi i zagranicznymi.

Jesteśmy firmą rodzinną. Przykładamy szczególną wagę do konsekwentnej budowy dobrej marki, wiedząc że sukces zawdzięcza się wysokiej jakości usług, które z kolei zależą od kwalifikacji zatrudnionych pracowników.

50 lat

doświadczenia

Zakład Stolarski Firlej

Sukces naszej firmy

O sukcesie naszej firmy świadczy szeroka lista referencyjna. Zostaliśmy laureatem nagrody POLSKI KUPIEC ROKU 2006. Zdobyliśmy również wiele certyfikatów oraz nagród m.in. certyfikat NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W BUDOWNICTWIE oraz nagroda PRZEDSIĘBIORCZOŚCI im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Z naszych usług korzystają liczne międzynarodowe jak i krajowe firmy oraz indywidualni klienci.

Katalog usług

Zobacz nasze realizacje

Oddając w Państwa ręce katalog naszych wyrobów żywimy nadzieję, że znajdziecie w nim Państwo interesujące rozwiązania dla swojego domu czy firmy. Oferujemy kompleksową obsługę Klienta od indywidualnego projektu, poprzez produkcję, aż do montażu.